Neden
Orakçı?

Esnek Tasarım ve Üretim Yeteneği

“İhtiyacınız olan ürünleri birlikte tasarlayalım.”

Standart ürünlerimizin yanı sıra, müşteri ile birlikte, bulundukları veya hedefledikleri pazarın beklenti, ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda, farklı çevre ve iklim koşullarına uygun yeni ürünler geliştiriyoruz. Sunulan bitmiş ürün, demonte ürün veya araçlı ekipman temini gibi farklı ve esnek çalışma metotlarıyla güçlü, rekabetçi ve uzun soluklu iş birlikleri oluşturuyor, müşterilerimiz ile birlikte büyüyor ve gelişiyoruz. Hizmet verdiğimiz pazarların yerel koşullarına uygun olarak özelleştirilmiş özgün tasarımlı ekipmanlar sunmamızı sağlayan bu esnek yapı, iş birliği içinde olduğumuz müşterilerimizin pazar gücünün de artmasına katkı sağlıyor. Bu esnekliğimizi, farklı projeleri birlikte yürütebilen uzman proje ekibimiz, tecrübeli üretim ve destek personelimiz, teknolojik alyapımızdan aldığımız güç ile sağlıyoruz.

Dijital Dönüşüm

"Entegre dijital süreç yönetim altyapısı ile kalitemiz kontrol altında."

Ürün ve proseslerimizi standart hale getirerek kalitemizi güvence altına aldık. “Süreçlerle Yönetim” anlayışı ile, verilere dayalı, etkin ve verimli çalışmak için “Dijital Dönüşüm” sürecini başlattık ve her gün geliştiriyoruz. Yönetim sistemi süreçlerimizi doğru ve sağlıklı yürütülebilmek için başarısını kanıtlamış hazır programların kullanımını arttırmanın yanı sıra, IFS ERP ile tüm yönetsel süreçlerimizi daha etkin kullanmaktayız. Sahip olduğumuz altyapımızı her geçen gün değişen ihtiyaçlarımıza göre geliştirmeye devam ediyoruz.  Tasarım (Autodesk Inventor, Autodesk Vault), analiz (ANSYS), dengesel kontrol ve doğrulama (Recurdyn), kalite dokümantasyon yönetimi (QDMS), müşteri ilişkileri yönetimi (CRM), üretim planlama, üretim takip, kalite kontrol, stok yönetimi (IFS ERP) süreçlerimizi  dijital altyapı ile yönetmekte ve kalitemizi güvence altına almaktayız.

Önce Biz Deniyoruz

"Kullanıcı tecrübemizi tasarım girdisinin kaynağı haline getirdik."

Test aşamalarında en güçlü destekçimiz, atık toplama ve şehir temizliği sektöründe faaliyet gösteren kardeş şirketimiz ve müşterimiz ORTEM ile birlikte ekipmanlarımızın gerçek şartlarda test edilmesini sağlıyor, ekipman hakkında kullanıcı ihtiyaçlarını somut olarak belirleyebiliyoruz. Tasarladığımız ekipmanlarımızın ilk prototiplerini minimum 6 ay süre ile gerçek şartlarda saha testine tabii tutuyoruz. Saha testi kapsamında, değişken frekansiyel aralıklar ile haftalık ve aylık olarak ekipmanlarımızı kontrol ediyor, gözlemlemek istediğimiz gelişmeleri, tüm kapsamı ile detaylı olarak elde ediyoruz. ORTEM’in varlığı, ürün geliştime aşamasındaki tasarım girdileri adına eşsiz bir destek sağlamakla birlikte, tasarımlanacak ürünler üzerindeki yapısal etkilerin analizini saptama hususunda hem zaman hem de yeni bakış açıları kazanmamızda oldukça etkili.

Güçlü Satış Sonrası Destek

"İhtiyacınız olan her koşulda yanınızda."

Müşterilerimizin ve/veya nihai kullanıcıların personellerine kullanım, bakım, arıza tespit, arıza giderme, ekipman montajı, yedek parça temini gibi ihtiyaç duyacakları her konuda, uzaktan veya yerinde destek, servis ve eğitim hizmeti sunmaktayız. Yaşanabilecek sorunlara hemen müdahale edebilme, elektronik devrelere uzaktan erişim, hızlı yedek parça temini ve teslimi becerimiz müşterilerimiz ile kurduğumuz işbirliğimizin uzun soluklu olmasının en öncelikli nedenidir.

Kullanıcı Dostu Çözümler

"Güvenli, ekonomik ve kolay kullanımı olan ürünler."

Ürünlerimiz kullanıcı dostudur, iş güvenliği konusunda dünya normlarındaki güvenlik standartlarını karşılayan ve kullanım kolaylığını önceliklendiren tasarımlar üretmekte ve geliştirmekteyiz. Hizmet verdiğimiz pazarların sahip olduğu yerel çevresel koşullar ve çalışma şekillerine uygun opsiyonel çözümler de sunmaktayız. Ürünlerimizin bakım kolaylığı, bakım ve kullanım maliyetlerinin düşük olması tasarım önceliklerimiz arasındadır.

tr_TRTürkçe