Satış Politikamız

"Global Pazarlarda güçlü ve sürdürülebilir işbirlikleri ile istikrarla büyüyen ve sektöründe lider bir marka olmak için yola çıktık."
"Müşterilerimize yerel tedarikçi ve iş ortakları kadar yakınız."

Bugün, 4 kıtada ve 26 ülkede 2.000 adet üretim kapasitesiyle var olmanın gururu ve sorumluluğu ile daha çok çalışıyoruz. Faaliyette bulunduğumuz pazarlardaki yerel ortaklarımız ile birlikte büyümek ve marka değerimizi güçlendirmek ana hedefimizdir.

Globaldeki satış faaliyetlerimizi kamyon üreticileri ve distribütörlerinin doğrudan proje ortağı olarak ya da işinde uzman ve güvenilir karoser üreticileri ile oluşturduğumuz işbirlikleriyle yürütmekteyiz.

Müşterilerimizle birlikte, bulundukları veya hedefledikleri pazarın beklenti, ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda yeni ürünler geliştiriyoruz. Sunduğumuz bitmiş ürün, demonte ürün veya araçlı ekipman temini gibi farklı ve esnek çalışma metodlarıyla güçlü, rekabetçi ve uzun soluklu işbirlikleri oluşturuyor, müşterilerimiz ile birlikte büyüyor ve gelişiyoruz.

Bu uzun soluklu iş birliklerimiz sayesinde kaliteli üretimin yanı sıra güçlü satış sonrası hizmet ile de son kullanıcının her zaman yanında yer alarak tercih edilen marka olmayı güvence altına alıyoruz.

Orakçı Makina ürünleri, Güney Amerika’dan Güney Doğu Asya’ya, Güney Afrika’dan Kuzey yarım kürenin en soğuk ve en sıcak bölgelerine kadar, dünyanın her yerinde sorunsuz bir şekilde müşterilerimize hizmet etmeye devam etmektedir.

Faal çalışılan ülkeler: Şili, Peru, Brezilya, İsrail, Polonya, İtalya, Azerbaycan, Sudi Arabistan, Güney Afrika, Özbekistan, Malezya, Singapur, Filipinler, Sri Lanka, Venezuela, Kolombiya, Bulgaristan, Romanya, Libya, Ürdün, Irak, BAE, Almanya, Cezayir.

Satış Ekibimiz
"Tecrübeli ve yetkin kadro ile müşteri memnuniyeti hep en üst seviyede."

Pazarlama ve satış departmanımız, müşterilerimizin taleplerini çok iyi anlayabilen ve siparişten üretim ve sevkiyata tüm süreçlerin tamamında müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan tecrübeli ve yetkin kadrosu ile hizmet vermektedir.

Global pazarlarda tüm bölgeler için bir satış temsilcimiz görev almaktadır. Temsilcilerimiz; çalıştığı bölgenin şartlarını, gerekliliklerini ve ihtiyaçlarını iyi bilen en doğru çözümler sunabilen deneyimli kişilerden oluşmaktadır.

CEYHUN KAN
Satış Müdürü
Language:
Mobil :+90 (549) 802 53 30
ceyhunkan@orakcimakina.com
SERHAT KILIÇASLAN
İspanyolca Konuşan Ülkeler Satış Yetkilisi
Language:
Mobil : +90 (533) 142 22 50
serhatkilicaslan@orakcimakina.com
CEYHUN KAN
Avrupa Satış Yetkilisi
Language:
Mobil : +90 (535) 024 78 03
osmanbicer@orakcimakina.com
YAŞAR KAHRAMAN
Bağımsız Devletler Topluluğu Satış Yetkilisi
Language:
Mobil : +90 542 558 07 57
yasarkahraman@orakcimakina.com
CEYHUN KAN
Güneydoğu Asya Satış Yetkilisi
Language:
Mobil : +90 543 606 16 27
sedefyanalak@orakcimakina.com
KIVANÇ SÖZDİNLETİR
İsrail, Merkez ve Güney Afrika Satış Yetkilisi
Language:
Mobil : +90 549 802 53 26
kivancsozdinletir@orakcimakina.com

Size En Uygun Çözümleri Birlikte Bulalım
Bir sorunuz mu var?
Uzmanlarımız cevaplamak için buradalar…

tr_TRTürkçe