İnsan
Kaynakları

İlk günden günümüze kadar şirketimizde çalışan her bir bireyin bu ailenin bir üyesi olarak yolumuza yerleştirdiği her bir taşın ne kadar değerli olduğunu hiç unutmadık.

Bugünlerde ailemiz büyüdü. Dört ana sektörde yüzlerce çalışanımız ve sağlam bir alt yapı ile yolumuza devam ediyoruz. Koyduğumuz hedefleri teker teker gerçekleştirip önümüze yenilerini katıyoruz. Sürekli öğrenen ve kendini yenileyen bir sistem oluşturduk ve bunun değerinin farkındayız.

Bu ailenin bir üyesi olan ve hep birlikte belirlediğimiz hedeflerimize ulaşmak için içtenlikle çalışan iş arkadaşlarıma ve tüm paydaşlarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunarım.”

Özgür Orakçı
Yönetim Kurulu Başkanı
Orakçı’da çalışmak sadece iş sahibi olmak değildir. Biz birlikte öğrenip, birlikte gelişip, birlikte ilerlemenin heyecanı ile çalışıyoruz.

Karşılıklı saygının, dayanışmanın, eşitliğin ve şefafflığın hakim olduğu bir ortamın önemine inanıyoruz. Ekonomik büyümenin ve gelişimin yolunun, fırsat eşitliğinin olduğu ve bilginin paylaşıldığı iş yerlerinde, gelişime ve işbirliğine açık ve mutlu çalışanladan geçtiğini biliyoruz.

Başarı yolunda en önemli gücümüz çalışanlarımızdır. Hedeflerimize ulaşmak için motivasyonu yüksek ve yetkin çalışanları en önemli değer olarak görüyoruz.

Orakçı Makina’da düzenli kaynak ayırdığımız ve uyguladığımız eğitim programları ve sürekli iyileştirme çalışmaları ile ortak bir kurum kültürü oluşturarak, çalışanlarımızın iş sağlığı güvenliği bilgisinin, üretim ve kalite bilincinin, kişisel ve yönetsel yetkinliklerin ve mesleki yeterliliklerinin gelişimine katkı sağlanmak için çok çalışıyoruz.

İnsanı merkeze alarak gerçekleştirdiğimiz dönüşümle yenilikçi ve bütünleşik bir insan kaynakları anlayışıyla çalışmaya ve kendimizi geliştirmeye devam edeceğiz.

tr_TRTürkçe