Anasayfa » Ürünler » Hidrolik Sıkıştırmalı Çöp Kasaları

Hidrolik Sıkıştırmalı
Çöp Kasaları

Evsel atık toplama sektöründe faaliyet gösteren firmalar için tasarladığımız ORV Serisi Hidrolik Sıkıştırmalı Çöp Kasası müşterilere farklı hacim seçeneklerinde sunulmaktadır. Konteyner veya el ile arkadan yükleme esasına dayalı çalışan ORV serisi, arkadan yüklemeli çöp ekipmanı (REL: REAR END LOADER) ile müşterilerimizin gereksinimlerini en yüksek şekilde karşılayabilmektedir.

Otomatik mekanizma ile açılıp kapanan, gövdeye bağlı arka kapağı ve personelin arkada çalışması için gerekli basamaklar ile birlikte ürünümüz, ergonomik bir tasarıma sahiptir. Gürültü seviyesi minimuma düşürülmüştür. Kullanım süresi boyunca yapılacak olan bakım maliyetleri minimize edilmeye çalışılmıştır.

Arkadan yüklemeli hidrolik sıkıştırmalı çöp kasası; çöp konteynerinin içindeki çöp, haznenin içine boşaltıldıktan sonra kızak-bıçağın birbirini izleyen hareketleri ile sıkıştırma işlemini gerçekleştirir.

Çöp konteynerindeki çöpün hazneye alınması ve sıkıştırılması otomatik kontrol mekanizması ile gerçekleştirilir. Mekanik kollar yardımıyla gerçekleştirilen mekanik kollu kontrol ise bir diğer seçenek olarak sunulmaktadır.

Çöpü yükleme ve boşaltma işlemi, kabin içinde, gövdenin yan ve arka kısımlarında bulunan butonlar sayesinde otomatik olarak gerçekleştirilir. Boşaltma işlemi, çift yönlü silindir ve iç kürekten oluşan mekanizma ile gerçekleştirilir. Bu işlem sırasında arka kapağın açılma ve kapanma hareketleri otomatik olarak gerçekleşir.

Konteyner kaldırma aparatı; Avrupa tipi konteynerlerin yanında, ülkelerin kendine özel üretmiş oldukları konteynerleri de kaldırmaya uygun dizayn edilerek müşterinin kullanımına sunulur.

Arkadan yüklemeli hidrolik sıkıştırmalı çöp kasası (rear end loader compactor), atık toplamada hızlı ve ekonomik bir çözümdür. Kullanıcıya, güvenli ve tatmin edici çalışma imkanı sağlar. Çevreye modern, temiz ve gelişmiş bir görüntü katar.

ORV 200 Serisi
ORV 300 Serisi
ORV 400 Serisi
OBW Yıkamalı Çöp Kasası
orv500_cover
ORV 500 Serisi
orc_cover
ORc Serisi
orvtitan_cover
titan
tr_TRTürkçe