Satış Sonrası Servis

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ, ŞİKAYET VE ÖNERİLER:

Müşteri memnuniyetinin, müşteri beklentilerinin üzerinde ürün ve hizmet sunmaktan geçtiğinin bilinci içerisindeyiz. Bu kapsamda müşterilerimizin öncelikle beklenti,talep ve önerilerini iyi analiz etmeye çalışıyoruz, müşterilerimizden aldığımız tüm olumlu ve olumsuz reaksiyonları,verileri hem iyileştirme faaliyetlerimizde istatiksel veri olarak hem de iyileştirmeler kapsamında ürün ve hizmetlerimize veya yeni tasarım girdileri olarak yeni çalışmalarımıza yansıtıyoruz.

Orakçı Makina bünyesinde Yurt içi ve Yurt dışı müşterilerimize eğitim,montaj ve servis-bakım hizmeti veren donanımlı uzman kadromuz müşterilerimizin 7/24 hizmetindedir.

 

ÜRÜN GARANTİSİ VE YEDEK PARÇA TEMİNİ:

Ürettiğimiz ürünlere ilişkin müşterilerimize kullanım hataları hariç, imalat ve montaj kaynaklı uygunsuzluklara karşı bir yıl süre ile ürün garantisi sunmaktayız ancak faaliyet gösterdiğimiz bölgelerin ve ülkelerin yasal mevzuatlarına göre farklı garanti süreleri de söz konusudur.

Orakçı Makina, ürün teslimatlarında her bir ürünüyle beraber kullanım kılavuzu - bakım ve yedek parça kitapçığı ve garanti belgesini müşterilerine sunmaktadır.Bu kitapçıkların Yedek Parça bölümünde ürüne ilişkin yedek parça kodları ile yedek parçalar tanımlıdır.

Üretimini yaptığımız her bir ürünümüz için siz değerli müşterilerimize 10 yıl yedek parça temin garantisi ve desteği sağlamaktayız.